.

.

Божиќна Елка Топки Топки Божиќна Елка Виси Украс Домашна Забава Декора Сам

Божиќна Елка Топки Топки Божиќна Елка Виси Украс Домашна Забава Декора Сам

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Детали : * Сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, потрајни.* Погоден за Новогодишни украси, додавајќи празнична атмосфера на елката .*Божиќни Украсни Украси Отпорни На Кршење На Топки Висат Приврзоци Од Баб Дрво*Опционална Боја : Маслинесто Зелена, Розово Злато, Шампањско Злато, Злато, Црвено, Црвено Вино (Како Што Покажуваат Сликите)*Дијаметар : 6СМ(Прибл.) Содржина на пакетот : 9 * декоративни топки Забелешка : На. вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите . прикажани на веб-сајтот предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот . монитор и осветленост на светлината. Изработени од висококвалитетен материјал, потрајни. Погоден За Новогодишни украси, додавајќи празнична атмосфера на елката. Божиќ Декоративни Топката Разнишана Орнаменти Бауб Дрво Приврзоци Виси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата