.

.

Маручан Вкус На Азија Зачинета Мисо Рамен Супа Од Тестенини, 3. оз боул

Маручан Вкус На Азија Зачинета Мисо Рамен Супа Од Тестенини, 3. оз боул

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете вкусен оброк Со Маручански Вкус На Азија Зачинета Мисо. Садот од 3,38 мл содржи дарежлив дел што може да се сервира како главно јадење и има 0 грама транс маснотии. Зачинетата Супа Од Тестенини Мисо рамен лесно се подготвува и Е Подготвена за Готвење за околу три минути во микробранова печка. Направен е од фини состојки и вкусна мешавина од зачини. Рамен Супа Од Тестенини, Зачинета Мисо, Пилешки Вкус, Сад. Подготвен За Готвење. Микробранова печка. 3 : 00 минути. Мисо Е Јапонска, ферментирана паста од соја. Има јаткаст, малку сладок и солен вкус. Маручан Зачинетиот Мисо вкус е мешавина од мисо и чили во пилешка супа. . Делумно произведени со генетски инженеринг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата