.

.

Визија Заклучување Мат Црна Машински Усна Тркало

Визија Заклучување Мат Црна Машински Усна Тркало

DEN 671.20

Количината на стоката
Това е достапна

Визија Тркало е во бизнисот повеќе од 40 години и нашите клиенти дојдоа да го очекуваат најдоброто од нас. Гледаме подалеку од актуелните трендови и кон иднината во развојот, производството и дистрибуцијата на тркала кои ги поставуваат идните трендови. Нашата возбуда постојано растеше во текот на изминатите неколку месеци додека ја гледавме нашата "Визија" за нашата најширока постава на сопствени тркала да стане реалност. Заклучување на видот 14х8 4х156 -10,2 и Др Мат Црно Машинско Усно Тркало.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата