.

.

Женски Блузи Краток Ракав Цветни Блуза Работна Облека Жени V - Вратот Мета Розова 4XL

Женски Блузи Краток Ракав Цветни Блуза Работна Облека Жени V - Вратот Мета Розова 4XL

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Моден Краток Ракав. Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекс-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Цветен. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 100см/39,37" Ракав : 22см/8,66" Рамо : 44см/17,32" Должина : 68см/26,77" Големина : М Биста : 108см/42,52" Ракав : 23см/9,06" Рамо : 46см/18,11" Должина : 70см/27,56" Големина : Л Биста : 116см/45,67" ракав : 24см/9,45" рамо : 48см/18,90" должина : 72см/28,35" големина : xl Биста : 124см/48,82" ракав : 25см/9,84" рамо : 50см/19,69" должина : 74см/29,13" големина : 2xl биста : 132cm/51.97" ракав : 26cm/10.24" рамо : 52cm/20.47" должина : 76cm/29.92" големина : 3xl биста : 140cm/55.12" ракав : 27cm/10.63" рамо : 54cm/21.26" должина : 78cm/30.71" големина : 4xl биста : 148cm/58.27" ракав : 28cm/11.02" рамо : 56cm/22.05" должина : 80cm/31.50" големина : 5xl биста : 156cm/61.42" ракав : 29cm/11.42" рамо : 58cm/22.83" должина : 82cm/32.28" летни врвови за жени 2023 Трендовски;Женски Летни Врвови 2023;летни врвови;женски врвови. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од 97% Полиестер, 3% Спандекс. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Краток Ракав,Блуза, V-Вратот. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневно, слободно време, шопинг, состанок, улица, основно, плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата