.

.

Томшу Гитара Мутер Стринг Амортизер Мутер Редуктор На Бучава Универзална Гитара Предна Плоча Пригушување Тишина Рампа Сунѓер Со Низок Шум Неми Мат За Домашна Студ

Томшу Гитара Мутер Стринг Амортизер Мутер Редуктор На Бучава Универзална Гитара Предна Плоча Пригушување Тишина Рампа Сунѓер

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : . Малиот гаџет е корисен за намалете ја бучавата додека вежбате гитара, особено за вежбање доцна во ноќта. Внатрешна страна дизајнирана со мек сунѓер, без штета на гитарата. Лесен за инсталирање и отстранување, не се потребни алатки, само зашрафете ја/исклучете ја завртката. Лесниот за употреба мутер е одличен за да вежбате гитара насекаде во секое време без да ги вознемирувате другите. Универзално и прилагодливо, тоа е навистина убава алатка за обука за почетник на гитара. Спецификации : . Материјал : СТОМАЧНИ+сунѓер+метал. Големина на предметот : 80 * 17 * 22мм / 3.15 * 0.67 * 0.87 во . Тежина на предметот : 10гр / 0,38 мл. Тежина на пакетот : 16гр / 0,58 мл. Големина на пакетот : 9,5 * 6 * 3см / 3.74 * 2.36 * 1.18 во. Пакување Листа : . 1 * Пригушете го малиот гаџет е корисен за намалете ја бучавата додека вежбате гитара, особено за вежбање доцна во ноќта. Внатрешна страна дизајнирана со мек сунѓер, без штета на гитарата. Лесен за инсталирање и отстранување, не се потребни алатки, само зашрафете ја/исклучете ја завртката. Лесниот за употреба мутер е одличен за да вежбате гитара насекаде во секое време без да ги вознемирувате другите. Универзално и прилагодливо, тоа е навистина убава алатка за обука за почетник на гитара.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата