.

.

Св-6830.Фд 170-Степен ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Опашка Рачка Боја Камера За Форд Ф-150, Црна

Св-6830.Фд 170-Степен ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Опашка Рачка Боја Камера За Форд Ф-150, Црна

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

ЦСПИ св-6830.Фд 170-Степен CMOS Tailgate Рачка Боја Камера За Ford F-150 помага да се заштитите од несреќи со тоа што ќе ви обезбеди јасен поглед на сите пречки што се зад вас. Оваа камера за заден поглед е дизајнирана за употреба на камионот Форд Ф-150. Тоа е црна камера за рачка на задната врата која изгледа како да е фабрички инсталирана. Тоа е идеално решение за камиони со ограничени локации за монтирање. ЦСПИ СВ-6830.Фд 170-Степен CMOS Tailgate Рачка Боја Камера За Форд Ф-150, Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата