.

.

Леки Саутонг Гаќи Лесни Дише Низок Пораст У-Конве Мажи Гаќи За Секојдневно Носење Црвена XL

Леки Саутонг Гаќи Лесни Дише Низок Пораст У-Конве Мажи Гаќи За Секојдневно Носење Црвена XL

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Дизајниран Со елементи на низок пораст, У конвексна и еднобојна боја, овие гаќички се едноставни и стилски.Усвојувајќи го премиум материјалот, овие гаќички дишат, погодни за кожата и имаат добра еластичност, а исто така лесни и тенки, што е удобно и ладно за носење.Овие гаќички се изработени од модален, кој е мек и кул.Постојат четири различни големини за да изберете, вклучувајќи L, XL, 2 XL, 3 XL.It погоден е за секојдневно носење, спиење и така натаму.Име на ставка : Гаќи Материјал : Детали За Модализација : [Нашата Големина Л] : Половината : 66,6-76,6 см/26,2 "-30,2" (Прибл.). [Нашата Големина XL] : Половината : 76,6-86,6 см/30,2 "-34,1" (Прибл.). [Нашата Големина 2 XL] : Половината : 86,6-96,6 см/34,1 "-38,1" (Прибл.). [Нашата Големина 3 XL] : Половината : 96,6-106,6 см/38,1 "-42,0" (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Гаќи Дизајнирани Со елементи на низок пораст, У конвексна и цврста боја, овие гаќички се едноставни и стилски. Усвојувајќи го премиум материјалот, овие гаќички дишат, погодни за кожата и имаат добра еластичност, а исто така лесни и тенки, што е удобно и ладно за носење. Овие гаќички се изработени од модален, кој е мек и кул. Постојат четири различни големини за да изберете, вклучувајќи L, XL, 2 XL, 3 XL. Таа е погодна за секојдневно носење, спиење и така натаму.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата