.

.

Женски Летен Моден Секојдневен Елек Со Големи Димензии Лабава Раб Од Чипка Со Врат Отпечатен Врв Без Ракави Небесно Сино 3XL

Женски Летен Моден Секојдневен Елек Со Големи Димензии Лабава Раб Од Чипка Со Врат Отпечатен Врв Без Ракави Небесно Сино 3XL

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Летен Моден Секојдневен Елек Со Големи Димензии Лабава Чипка Со Врат Со Врат Печатен Врв Без Ракави карактеристики : 1. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење2. Уникатниот дизајн ве прави попривлечни.3. Совршен со вашите омилени шорцеви, хулахопки, црни секојдневни панталони, фармерки итн.4. Погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Удобно и опуштено, поудобно за носење информации за производот : 1. Модна женска облека.2. Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни.3. Високо квалитетно производство.4. Модерен долг sleeves.It модерен и ве прави толку убави.Материјал : 95% полиестер, 5% еластанеокација : дневно, случај, метод на Перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето, aut и зима ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата е прифатлива поради светлината и екранот.Size USUKEUBust Shoulder Length S4834100cm/39.37"38cm/14.96"67cm/26.38"M61036104cm/40.94"39.5 cm/15.55"68cm/26.77"L81238112cm/44.09"43cm/16.93"70cm/27.56"XL101440120cm/47.24"46cm/18.11"72cm/28.35"XXL121642128cm/50.39"49cm/19.29"74cm/29.13"XXXL141844136cm/53.54"52cm/20.47"75cm/29.53" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 38cm/14.96"Length : 67cm/26.38"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 104cm/40.94"Shoulder : 39.5 cm/15.55"Length : 68cm/26.77"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 43cm/16.93"Length : 70cm/27.56"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 120cm/47.24"Shoulder : 46cm/18.11"Length : 72cm/28.35"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 128cm/50.39"Shoulder : 49cm/19.29"Length : 74cm/29.13"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 136cm/53.54"Shoulder : 52cm/20.47"Length : 75cm/29.53" Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 38см/14.96" Должина : 67см/26.38 " Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА британија : 10 Карактеристики Круг Вратот / Прилагодливи Лента. Цврст контролен среден панел за измазнување на стомакот и грбот. Дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата