.

.

Get Get Women's Ruffle Sneave Top со копче назад

Get Get Women's Ruffle Sneave Top со копче назад

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Придружете се на револуцијата во руфлата! Има востание во вашиот плакар благодарение на врвот на ракавот на Get. Зголемен обичен со ракави за изработка на изјави, овој врв ја носи секоја облека од обична до извонредна. Изработена во супер мека мешавина од памук, овој врв се чувствува добро како што изгледа и. Материјал : 55% памук/45% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер со плоча за грб. Ракави : Кратки ракави со двојни удари со пом-пом. Џебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство. Врвот на грбот на грбот на ракав за жени од Get.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата