.

.

Краток Ракав Кошули За Жени V-Вратот Краток Ракав Туника Кошули Цврст Печатење Пинк Xxl

Краток Ракав Кошули За Жени V-Вратот Краток Ракав Туника Кошули Цврст Печатење Пинк Xxl

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : S Биста : 96cm/37.80" ракав : 24cm/9.45" Должина : 63cm/24.80" Големина : M Биста : 101cm/39.76" Ракав : 24.5 cm/9.65" Должина : 64cm/25.20" Големина : L Биста : 106cm/41.73" Ракав : 25cm/9.84" Должина : 65см/25.59" големина : xl биста : 114cm/44.88" ракав : 25.5 cm/10.04" Должина : 66cm/25.98" големина : Xxl биста : 122cm/48.03" ракав : 26cm/10.24" Должина : 67cm/26.38" пролет И Лето Нова еднобојна v вратот чипка до краток ракав лабава женска маичка со маици карактеристики : одлично за мојата есенска/Пролетна Гардероба.Можете Исто Така Да Го Носите под Капути Во Текот На Зимата.3/4 разгорен ракав од рамото блузите се погодни за целата сезона,без оглед на пролетта,летото,есента, зимата.можете да го носите цела година за да се комбинирате со шорцеви, фармерки или панталони итн.Ве молиме Запомнете да не мешате бела облека со друга облека во боја за перење.Врвовите со кратки ракави за жени имаат лелеав стил со избрзани детали и дизајн со цветна текстура, давајќи свежо ново преземање на дневно . Женски врвови со кратки ракави облечени секојдневни во еднобојни, едноставни, но елегантни Дами Блузи Внимание На Големината : различно е со Големината.Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата.Пролет И Лето Нова Цврста Боја V Вратот Чипка До Краток Ракав Лабава Женска Маица Топматеријал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 161gpackage големина : 25x20x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Краток Ракав Кошули За Жени V-Вратот Краток Ракав Туника Кошули Цврст Печатење Розова Xxl. Пролет И Лето Нова Цврста Боја V Вратот Чипка До Краток Ракав Лабава Женска Маица Врвот. Женски Туника Блузи Кратки/хавајски кошули за Жени / Женски Класичен-Одговара Краток Ракав Маица/кошули за жени/женски маици/женски маици. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата