.

.

Чуда на нација девојки во боја џегингс, големини 4- & плус

Чуда на нација девојки во боја џегингс, големини 4- & плус

DEN 232.00

Количината на стоката
Това е достапна

Mase Jeggings на Nation Nation брзо ќе стане нејзин омилен пантолона. Изгледот на оставата, во комбинација со удобноста на ногата. Совршено за цел ден носат и играат! Истегнете тексас. Рециклиран полиестер. Цврсто миење на жад. Нефункционално копче за предвреме. Функционални џебови на грбот. Јамки на појас. Еластична лента за половината. 72% памук, 27% полиестер, 1% спандекс. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата