.

.

Женски кожен ласерски ласерски ласерски клинови за завиткување на глуждот на глуждот

Женски кожен ласерски ласерски ласерски клинови за завиткување на глуждот на глуждот

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Излезете во шик клин стил со обвивки за завиткување на глуждот, со детали за триаголник на триаголникот на Бринли, се истакнуваат на faux кожни надградби за модерен дизајн, додека затемнето затворање на вратоврска создава дизајн на завиткување на глуждот. Ласерско-исечено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата