.

.

Благородна куќа Арден странична маса, кафеава сина боја

Благородна куќа Арден странична маса, кафеава сина боја

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Уживајте во оваа табела со акцент на Firwood во која било просторија од вашиот дом. Оваа табела е верска и во употреба и во дизајн. Користете го во кој било простор, па дури и донесете го со себе од соба во соба и се движите околу вашиот ден. Или добијте ги двете други големини (не се вметнати) и гнездете ги табелите заедно и за функционалност и за уметничко изразување. Вклучува : една (1) табела со акцент. Материјал : Firwood, железо. Димензии на табелата : 11,25 инчи длабоко x 15,50 инчи широк x 22,25 инчи високи. Заврши : Антички. Заврши рамка : Црна со сина боја. Потребно е одредено собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата