.

.

Трговска марка уметност Една сина риба платно уметност од Курт Шафер

Трговска марка уметност Една сина риба платно уметност од Курт Шафер

DEN 696.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се разликуваат од оригиналот. Курт Шафер. 18 "x 24". Платно и дрво. Giclee. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата