.

.

Нозтоноз 26 Соф-Крате Н Серија

Нозтоноз 26 Соф-Крате Н Серија

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали вашето домашно милениче патува со вас на одмор, оди на ветеринар или ја држи тврдината дома, серијата ноз2ноз Од Карате Н2 внатрешна/надворешна гајба за миленичиња обезбедува безбедно, удобно живеалиште. Тешките патенти и бравата на вратата помагаат вашето домашно милениче да биде безбедно. Горните, предните и страничните влезни врати овозможуваат лесен пристап, додека мрежестите прозорци обезбедуваат одлична вентилација и поглед. ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : лесна и издржлива челична рамка. ДОБРО ПРОВЕТРЕНИ : мрежестите панели го поттикнуваат протокот на воздух и обезбедуваат поглед. ВНАТРЕШЕН/НАДВОРЕШЕН : Поставува и се преклопува за неколку секунди. ПОДГОТВЕНО ПАТУВАЊЕ : Лесни и лесни за носење и чистење заоблените агли штитат од гребнатини. ДОСТАПНИ СЕ ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ : Одговара на миленичиња до 100 килограми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата