.

.

СОФИА ИНТИРАМЕТИ ОД СОФИЈА ВЕРГАРА ИСКИ И СВЕТСКИ ПЛУС БИЗНИК ИЗВЕДУВАЕ НА ХУПИНИ И ПАНТИ ЗА ЈОГГЕР, 2 ПИДЕ

СОФИА ИНТИРАМЕТИ ОД СОФИЈА ВЕРГАРА ИСКИ И СВЕТСКИ ПЛУС БИЗНИК ИЗВЕДУВАЕ НА ХУПИНИ И ПАНТИ ЗА ЈОГГЕР, 2 ПИДЕ

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направете рудникот спортски со страна на глам! Худи и џогери на Софија Вергара поставени во кадифен велур е луксузно лежено со супер меко чувство и став на кое било место. Облечете го со потпетици за неочекуван спин или некои слатки патики за удобна, дневна вибрација. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : ¡Luce Deportiva y glamurosa! El Conjunto de Sudadera con capucha y joggers de sofia vergara glaborados en velor afelpodo es elegntemente reajado con una textura supersuave y un keak que te performirá ir adonde quieras. Agrégale un toque inesperado de elegancia al Usarlo con unos tacones, o con zapatillas deportivas para una vibra cómoda de uso diario. De la colección Exctusiva de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс/95% полиестер; 5% LICRA. Грижа : Машината за перење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Комплетот вклучува : Худи и џогерс/ инклузии Судадера con capucha y joggers. Карактеристики на качулка : стил на пуловер; прикачен аспиратор со влечење; опуштено вклопување со 23 "исечена должина; долги ракави со ребрестиот облик; предна торбичка џеб; ребрест пом/ ла судадера cuenta con un un estilo pulóver; capucha con cordón ajjustable; talle holgado con un largo recortado de 23"; Манга Ларга Кон Борде Аканаладо; Болсило Делантеро Естило Болса; Добладило Аканаладо. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење; еластична лента за половината со врзана вратоврска; 30 "inseam; две странични џебови; ребрести трим/ лос џогерс cuentan con un estilo fácil de poner; Pretina alástica con cordón ajustable; 30" de largo de Enterepierna; Дос Болсилос Латерали; Рудо Аканаладо. Надградете го вашето време на застој : Ништо не вели дека е пријатно-шик подобро од новата облека и облека за спиење од Софија Вергара/ Нада Тиен Ун Естило Мас Камодо и Шик Кви Лас Нуевас Колеционс Де Ропа Пара Естар Ен Каса и Де Ропа Пара Дормарир де Софија Вергара. Panенски велур Худи и џогерски панталони поставени од Софија Вергара.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата