.

.

Зимски Дуксери За Жени Врат На Екипажот Печатени Кампување Виолетови Полиестерски Дуксери За Жени

Зимски Дуксери За Жени Врат На Екипажот Печатени Кампување Виолетови Полиестерски Дуксери За Жени

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Мода Печатена Лабава Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Hoodies Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Женска Мода Печатена Лабава Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Hoodies Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.ОНА што го добивате : 1пц Жените врвови Големина Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Биста Ракав Должина Е Мал 4 8 34 110см/43.31" 62см/24.41 "68см/26.77" Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 62см/24.41" Должина : 68см/26.77 " Женска Мода Печатени Лабава Маица Долги Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Дуксер Дуксери. ЗИМСКИ Дуксери ВКЕКИО За Жени Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Печатени Кампување Виолетови Полиестерски Дуксери за Жени. Дуксери За Мажи Жени Поштенски Машки Графички Тинејџерски Девојки Жени Симпатична Машка Мода И Дуксери Тинејџерски Женски Црн Кул Краток Ракав Прилагодено Дизајнирајте Свои Момчиња Што Одговараат На Парови Трендовски Пуловер Со Дизајни Аниме Преп. Преголема Улична Облека Двојка На Лесни Момчиња Бел Дизајнер Печатење Со Ѕвездени Букви Лабав Патент Тренингот Колеџ Големина На Екипажот На Екипажот Вратот Исечена Мама Одговара На Ноќта На Вештерките Од Падот На Рамената Плус Патенти Под 10 Големи Цртани Филмови Џебови С10. 37391. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 62см/24.41" Должина : 68см/26.77 " Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 63см/24.80" Должина : 70см/27.56 " Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 64см/25.20" Должина : 72см/28.35 " Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 128см/50.39" Ракав : 65см/25.59 "Должина : 74см/29.13" Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134cm/52.76 "Ракав : 66cm/25.98 " Должина : 76cm/29.92".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата