.

.

Девојки со лесни бебиња и мали деца ткаени фустани за крпеница, големини месеци-5t

Девојки со лесни бебиња и мали деца ткаени фустани за крпеница, големини месеци-5t

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Завршете го изгледот на вашето мало девојче со овој ткаен фустан за крпеница од Easy-Peasy. Овој мек, стилски фустан ќе го има вашето мало девојче да се чувствува и да изгледа толку симпатично. Овој симпатичен памучен фустан со кратки ракави има нивоа на слоеви и детали за шутнување на јака и рачни ленти што ќе го имаат вашето да изгледа модерно и да се чувствува пријатно за долг ден на игра со семејството и пријателите. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со еластични и манжетни со манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : АВЕДЕН ПРИНТИРАЕ СО ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК НА БОДИЦИ; детали за руфла; Ниво на здолниште. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Фустан за крпеница за девојчиња за бебиња и девојки за мали деца од Easy Peasy. Лесно-пишано бебе и дете девојче ткаени фустани за крпеница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата