.

.

Слободно собрание, женски класичен џемпер од Раглан

Слободно собрание, женски класичен џемпер од Раглан

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Класичен џемпер од слободно собрание - иконски основен што се чувствува како стар пријател. Лизгајте го и веднаш се за inубувате во опуштеното вибрации и неверојатно меко чувство. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : редовно. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги, раглански ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Зашивање на контраст; Ребрестиот врат, манжетните и полите. Тренд десно со вибрации за слободно време : Додадете ги совпаѓачките џемпери за пријатно-шик изглед . женска џемпер на ракав од раблан од бесплатно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата