.

.

Мекиот текстуриран материјал на Викторија К со украсен украс и рабници на балерина станови

Мекиот текстуриран материјал на Викторија К со украсен украс и рабници на балерина станови

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пар на станови на Викторија К со мек текстуриран материјал и украсен украс и раб и рабници во предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време во текот на денот или ноќна ноќ во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Станови на Викторија К. Мек текстуриран материјал. Орнамент на странична тока. Фринг фронт. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата