.

.

Овален Сибирски Зелен Кварц Во Сребрен Марказит Маркизен Прстен

Овален Сибирски Зелен Кварц Во Сребрен Марказит Маркизен Прстен

DEN 1229.12

Количината на стоката
Това е достапна

Овој модерен сребрен прстен во облик на маркиза, со Сваровски Марказит, има центар на брилијантен сибирски зелен кварц. Достапен е соодветен ѓердан. Сребрен Сребрен Овален Сибирски Зелен Кварц Со Сваровски Марказит Во Облик На Прстен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата