.

.

Нов Стандард Замена Предниот Центар Браник Покритие Решетка, Одговара 2013-Бмв Серија Седан

Нов Стандард Замена Предниот Центар Браник Покритие Решетка, Одговара 2013-Бмв Серија Седан

DEN 659.84

Количината на стоката
Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Стандардна Решетка За Центар На Предниот Браник, Седан Без Активна Контрола На Патувањето Мат-Црна. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка За Покривање На Браникот. Тоа Одговара на вашиот 2013-2018 Бмв 3 Серија Седан. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Предниот Центар Браник Покритие Решетка, Одговара 2013-2018 Бмв 3 Серија Седан Седан Без Активна Контрола На Патувањето Мат-Црна, Изработена Од Полипропилен . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата