.

.

6CT чисти замрзнати мат божиќни стаклени украси од топка 3.25 “

6CT чисти замрзнати мат божиќни стаклени украси од топка 3.25 “

DEN 358.56

Количината на стоката
Това е достапна

Овие прекрасни украсени стаклени топки украси се безвременска класична боја и завршуваат сигурно да одговараат на вашиот најинтересен Божиќен декор! Овој специјален клупски пакет ќе ви овозможи брзо да ја изградите вашата колекција и да украсите со повеќе можности. Карактеристики на производот : 6-парчиња сет Боја : Јасни замрзнати минијатурни стаклени топки украси се замрзнати со мат финиш топки се опремени со сребрени капачиња за украси (куки за украси кои не се вклучени) Димензии : 3.25 "(80мм) Материјал (и) со дијаметар : Стакло/ Метални замрзнати стаклени топка божиќни украси. Сет има јасна замрзната боја во мат финиш. Секој украс мери 3,25 инчи во дијаметар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата