.

.

Транспарентен Ресторан Мени Опфаќа За Големина Книга Стил Кафе Бар Страници Поглед

Транспарентен Ресторан Мени Опфаќа За Големина Книга Стил Кафе Бар Страници Поглед

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Пвц Боја : Транспарентна + содржина на црн пакет : 3 х Мени Покријте 8 Страници 16 Пати е Виденосамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Совршен за употреба во ресторани, хотели, барови, пабови и кафулиња. Совршен за употреба како држач за мени за употреба на храна, вино или коктел. А4 страница што овозможува двострано прикажување. Големина : 32см(Л) х 23см(Ш) (Надворешни димензии),Внатрешна големина : 21 х 29,7 см.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата