.

.

Момче Бел Шал Ревер Свадбени Костуми Смокинг ЖОЛТ Сатенски Лак Вратоврска Елек

Момче Бел Шал Ревер Свадбени Костуми Смокинг ЖОЛТ Сатенски Лак Вратоврска Елек

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сосема Нов Смокинг Со Ревер Од 5-7 Парчиња Со Бел Шал СО ЖОЛТА Машна, Вратоврска и Вест Изберете свој Стил ВЕ Молиме запомнете : Боите прават поинаку во секој монитор. Дигиталните бои може да варираат од вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето!Вклучувајќи во оваа листа : Јакни Со Ревер Од Шалсатин Вестпантсатин Машна За Лакизберете свои парчиња ( Додадете Машна, Вратоврска, Елек) Карактеристики : Јакна Со Единечни Гради со Ревер Од Сатенски Шал со меки влошки за рамо целосно наредени. Едно покриено копче, еден заварен џеб на горниот лев граден кош, два заварени џебови напред. (100% Полиестер)долгата бела кошула е изработена од 35% памук, 65% полиестерска ткаенина.Појавување на целосно обложен сатенски елек со копчиња за покривањекоординирани панталони во боја, скриен патент за мува напред, јамки за ремени и прилагодлив еластичен појас. На секоја страна од панталоните има аголни џебови и два закопчани џебови за заварување на грбот. Забелешка : панталоните со големина на бебе и мало дете (S M L XL 2 T 3 T 4 T) немаат патент за мува и јамки за појас, само Свадбени Костуми Со Ревер Со БЕЛ Шал Со ЖЕШКО Момче СМОКИНГ ЖОЛТ Сатенски Лак Со Вратоврска Елек.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата