.

.

Арти-Женска Маица В-Врат Краток Ракав, До Женска Големина 3ХЛ-Мускетари

Арти-Женска Маица В-Врат Краток Ракав, До Женска Големина 3ХЛ-Мускетари

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Артикс-Женска Маица В-Врат Краток Ракав, До Женска Големина 3ХЛ-Мускетарислади ' В-Вратот Маица. 5.3 мл./yd2 (САД) 8.8 мл./Лвд(КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Класична ткаенина со средна тежина. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Хедер бои : 50/50 памук/полиестер. Полу-опремени. 1/2 " не-врвот зашиени v-вратот јака. Снимено вратот и рамената.Капа ракави. Ракав со двојна игла и долни рабови. Артикс-Женска Маица В-Врат Краток Ракав, До Женска Големина 3ХЛ-Мускетарислади ' В-Вратот Маица. 5.3 мл./yd2 (САД) 8.8 мл./Лвд(КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Класична ткаенина со средна тежина. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Хедер бои : 50/50 памук/полиестер. Полу-опремени. 1/2" не-врвот зашиени v-вратот јака. Снимено вратот и рамената. Капа ракави. Ракав со двојна игла и долни рабови. Странични рабови. Сива бисерна солза далеку етикета. Полу-Опремени. Достапно во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие женски маици со врат обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие женски маици обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Ова Мускетари Женска Маичка За Вратот Е за жени. Ние носиме големини ДО 3 XL. можете да го носите овој спортски изглед со кратки ракави модерна графичка маица со врат додека одите на шопинг, теретана, училиште или да ја додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат секојдневно основите, И Мускетари печатење е толку трендовски да се има. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата