.

.

Моето Дете Картер Бебе Девојки Цреша Спиење N Игра, 0-Месеци

Моето Дете Картер Бебе Девојки Цреша Спиење N Игра, 0-Месеци

DEN 169.28

Количината на стоката
Това е достапна

Без напор и пријатно е името на играта со Овој Сон и Игра од Моето Дете На Картер. Целосниот патент го прави овој совршен избор за лесни промени во текот на ноќта. Меката 100% испреплетена памучна ткаенина му дава на вашето малечко удобно одложување цела ноќ и кога ќе бидат подготвени да станат и да трчаат со држачите за стапала, проверете дали се безбедни за играње. Симпатичните отпечатоци го прават подготвувањето за носивост на забава во кревет! Материјал : 100% памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Одговара : Опремени. Затворање : Копчиња напред. Ракави : Долги Ракави. Комплетот вклучува : едно предвремено предно боди, панталони за нозе, една лента за глава. Карактеристики : Сите отпечатоци. Забелешка : 100% памучни пижами не се отпорни на пламен и треба цврсто да се вклопат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата