.

.

бикини комплети зувимк За Жени, Жени Плус Големина Танкини Костими За Капење Костими За Капење Со Шорцеви За Момчиња Резервоар Со Спортски Градник Разнобојни, И

бикини комплети зувимк За Жени, Жени Плус Големина Танкини Костими За Капење Костими За Капење Со Шорцеви За Момчиња Резервоар

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Плус Големина Двојни Ремени Шарени Врвни Костими за Капење За Жени Дводелни Костими За Капење Долго Торзо плус Костими за Капење. Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секси, Каузална. Што ќе добиете : 1 Сет Костими За Капење Течни Печатени Резервоари Топ Мода И Ретро Цветни Печати Покажуваат Дека Сте Привлечни и Стилски. Ако Сакате Лабаво Вклопување, Ве Молиме Изберете Нормална Големина, Ако Сакате Горниот Дел Да Биде Помал И Пократок, Ве Молиме Изберете Големина Помала. Моделот На Сликата Носи Големина С. 84% Полиестер, 16% Спандекс. Костимите За Капење На Дното На Момчињата Со Машки Шорцеви Обезбедуваат Повеќе Од Соодветна Покриеност, Што Ќе Ве Задржи Да Се Чувствувате Безбедно, Високиот Еластичен Појас Може Да Го Покрие Стомакот И Да Направи Да Изгледате Потенок. Увезени Двојни Ремени Шарени Печати Врвот. Лабавиот Костим За Капење Прилагодливите Ремени За Рамо И Отстранливите Поместени Чаши Нудат Голема Поддршка И Прилагодено Вклопување. Врвот Е Лабаво Вклопување И Добро Го Крие Стомакот. Одлично За Долга Жена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата