.

.

Клубот личен свод XL

Клубот личен свод XL

DEN 764.64

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитете ги вашите имоти со клупскиот личен свод XL. Безбедно чувајте телефони, огнено оружје, паричници и други скапоцености во вашето возило, хотелска соба или разновидни други места. Едноставно ставете ги вашите предмети во сводот и обезбедете го кабелот околу монтирањата на вашето седиште или кој било друг стационарен предмет. Клубскиот личен свод XL : Безбедно складирајте телефони, огнено оружје, паричници и други скапоцености во вашето возило, хотелска соба или различни други места. Сводот е 12 "l x 8,8" w x 2,75 "ч.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата