.

.

Златни пети женски пријатни чорапи за печатење на животни со лежење на Шерпа се лизгаат на чевли за удобни куќи

Златни пети женски пријатни чорапи за печатење на животни со лежење на Шерпа се лизгаат на чевли за удобни куќи

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Чорапи за печатење на животни со животни со Шерпа, кои ја поставуваат нашата удобна куќа за влечки чорапи за жени, се совршени да потонат по долг ден. Дизајнирана со лесна и пријатна конструкција која не нуди ништо помалку од сонувачката удобност, заедно со меката обвивка за Шерпа, која обезбедува незаменлива удобност на овој главен главен дел. Најдобрите папучи за зимата што ќе обезбедат цврста основа со часови на само -грижа и лов. Толку удобно и топло, никогаш нема да сакате да ги отстраните. Animalивотински печати за печатење, поставеност од полиестер, полиестерски чорапи за печатење на животни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата