.

.

Марвел Месечината Најт-Картичка Ѕид Постер, 22.375 34

Марвел Месечината Најт-Картичка Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Марвел Месечината Најт - Картичка Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, мулти-боја уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата