.

.

- Големи Момчиња Маици И Резервоари, До Големи Момчиња Големина - Емоџи Очи Во Облик На Срце

- Големи Момчиња Маици И Резервоари, До Големи Момчиња Големина - Емоџи Очи Во Облик На Срце

DEN 207.68

Количината на стоката
Това е достапна

НИБ-Маици За Големи Момчиња и Блузи за Резервоари, До Големи Момчиња Со Големина 24-Емотикони Младинска Маица Во Облик На Срце Во Форма На Емотикони. 100% памук однапред за прекрасно вклопување и загревање, изгледа одлично дури и измијте после миење. Некои бои имаат повеќе полиестер како што се бои На Хедер, Графит Хедер, безбедносни бои совршени за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата