.

.

Женски Резервоар За Култури Y2k Врвот Без Ракави Без Грб Заврши-Градите Цветни Душо Тенок Фит Елек

Женски Резервоар За Култури Y2k Врвот Без Ракави Без Грб Заврши-Градите Цветни Душо Тенок Фит Елек

DEN 220.64

Количината на стоката
Това е достапна

Големина(см/инч)ttttttttt TTTT T T T / t13. 39 пресврт : t68t/t26. 77 t Bust : t80t/t31. 50 . МТ Врвови Должина : т35т/т13, 78 пресврт : т72т/т28, 35 тбуст : т84т/т33. 07 . Lt Врвови Должина : t36t/t14. 17 пресврт : t76t/t29. 92 t Bust : t88t/t34. 65 . Спецификација. Повод : секојдневниот живот . Пол : женски . Сезона : пролет, fall, лето . Материјал : полиестер . Пакет Вклучувајќи. 1 * врвови МЕК МАТЕРИЈАЛ : женските врвови за жени се направени од висококвалитетен полиестерски материјал. Мека ткаенина, апсорпција и вентилација на влага, мек допир, еластична и удобна, грижа за вашата кожа. ДИЗАЈН : врвовите на елеците за култури имаат дизајн без ракави и без прерамки, цветен принт, надвор од рамото, мек и сладок, удобен и дише, погоден за пролет лето и fall. Повод : женските врвови се погодни за секојдневни прилики, како што се шопинг, забави, клубови, одмори, патувања, фотографија и училиште. ИСТОК за ДА ОДГОВАРА : женските врвови можат да бидат спарени со ветробран, палто, фармерки, шорцеви, хеланки, патики или сандали за да создадат разноврсен моден изглед. НЕГА И ПАКЕТ ЗА ОБЛЕКА : комплетот има 1* врвови за жени. Измијте во ладна вода со раце или машинско перење, не избелувајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата