.

.

Дорман 611-Навртка За Навртки За Тркала За Специфични Модели На Копнени Roери се Вклопува изберете: 2006-ЗЕМЈИШТЕ RANGEЕР ОПСЕГ RANGEЕР СПОРТ, 2003-ЗЕМЈИШТЕ RANGEЕР ОПСЕГ RANGEЕР

Дорман 611-Навртка За Навртки За Тркала За Специфични Модели На Копнени Roери се Вклопува изберете: 2006-ЗЕМЈИШТЕ RANGEЕР ОПСЕГ

DEN 121.28

Количината на стоката
Това е достапна

Овие навртки за навртки на тркалата се изработени од јаглероден челик и се тестираат според бараните стандарди на автомобилската индустрија за да се обезбеди цврстина, долговечност и безбедност. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Јаглероден челик - материјалите ги исполнуваат стандардите НА АВТОМОБИЛСКАТА индустрија НА САЕ за цврстина и издржливост. Тестирано на корозија-72-часовно тестирање со спреј за сол за да се симулира тригодишна отпорност на корозија. Тестирани за истегнување-навртките за навртки се подложени на тестирање на индустриски стандардни докази за оптоварување за да се обезбеди цврстина. Доверлив квалитет-поддржан од тим професионални инженери и специјалисти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Бранител На Ленд Roер 110 : 2020, 2021 Дефанзивец На Ленд Roер 90 : 2021 Откритие На Ленд Discovер : 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 Ленд LЕР ЛР3 : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009. Ланд LЕР ЛР4 : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 Земјиште Rangeер Опсег Spер Спорт : 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021. Земјиште Rangeер Опсег Rangeер : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата