.

.

Гомели Машки Атлетски Чевли Со Низок Врв Чевли За Трчање Лесни Патики Рачно Шиење Обични Тренери За Качување За Фитнес Патики Каки 5.5

Гомели Машки Атлетски Чевли Со Низок Врв Чевли За Трчање Лесни Патики Рачно Шиење Обични Тренери За Качување За Фитнес Патики

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Атлетски Чевли, Патики, Тренери, Чевли За Трчање, Чевли За Пешачење, Обични Патики, Спортски Чевли Тип На Шема : Еднобојна Боја : Сива, Црна, Каки (По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 9, САД 9.5, САД 10.5, САД 11, САД 12 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Мрежа+Материјал од Кожен Ѓон : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Врвка : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Топ Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Секојдневни, На Отворено, Празници, ВЕЖБАЊЕ, СПОРТ, ТРЧАЊЕ, ОДЕЊЕ, ЏОГИРАЊЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Лесни патики, шупливи и дишечки мрежести горни, стилски, што го подобрува удобното чувство на носење.2. Редовно вклопување, лесно лизгачка конструкција со прилагодлива еластична врвка за чевли.3. Гумениот надворешен ѓон помага да се испорача подобра влечна сила и издржливост, обезбедува зафат.4. Лесниот ѓон обезбедува поддршка и удобност при трчање.5. Овие чевли не само што можат да ве следат за да одите и да стоите долго време, туку и да се забавувате повеќе во спортот. Како што се : пешачење, трчање, тенис, модна облека, работа, секојдневен, ресторан, шопинг, патување, возење, тренинг, тренер за фитнес крст, теретана, затворен простор, атлетски спорт и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Обични Патики За Мажи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3. Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : мажи атлетски чевли, секојдневни патики, удобни чевли за трчање за мажи, лесни дизајнерски чевли за мажи, модни машки чевли за трчање, чевли за пешачење за мажи. Удобно вклопување : лесни чевли за трчање со прилагодлива еластична врвка за чевли, погодно е за носење и полетување. Мрежест горен дел : шуплива и дишечка ткаенина горна за систем за дишење, циркулација за да ги одржувате нозете суви и свежи. Ѓон против лизгање : Класичен гумен ѓон, шема што не се лизга, лесен ѓон со дизајн на текстура за стабилно влечење. Применливи прилики : Џогирање, трчање, пешачење, пешачење, на отворено, забава, спорт ,внатрешен, надворешен, секојдневен и тренд секоја пригода итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата