.

.

Еден отворање Жени Секси Прерамки Цевка Врвот Празник Цветни Печати Прерамки Плисирани Туника Тенкови Блузи

Еден отворање Жени Секси Прерамки Цевка Врвот Празник Цветни Печати Прерамки Плисирани Туника Тенкови Блузи

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Цевки Врвови Цврсти/Цветни/Леопард/Геометриски Печатење Без Ракави Отворени Назад Лабави Резервоари. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Големина : S/M/L/XL/XXL. Пол : Женски. Боја : како што покажуваат сликите. Стил : Мода. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : горниот дел од женската цевка е изработен од полиестер, кој е пријателски за кожата, мек, мазен, еластичен, дише, модерен и удобен за носење. Дизајн : Еднобоен/цветен/леопард/геометриски принт, без ракави, без прерамки, отворен грб, лабави врвови на резервоарот е многу модерен. Задолжителен кул предмет за лето. Карактеристики : женските врвови се слатки и шармантни, ве прават убави, стилски и елегантни. Уникатниот плисиран дизајн ја нагласува вашата ласкава фигура. Појавување : Совршено За пролет Со панталони, шорцеви, здолништа, потпетици или со слаби фармерки и чизми и многу повеќе. Различни Прилики : Обичните лабави летни врвови се погодни за одмор, работа, состаноци, викенди, одмори, забави, клубови, барови, канцеларии, дом, на отворено, одмор, забави, бремени жени итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата