.

.

Бемз Стојат За Нокиа Ц-Црна

Бемз Стојат За Нокиа Ц-Црна

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Држачот за држач за мобилен телефон бемз е компатибилен Со Nokia C110 (Потрошувачки Мобилен, Trac Fone, Net 10, Директен Разговор, Отклучена Верзија). Десктоп лулка пристаниште работи со телефони, е-читачи, таблети и други уреди кои се 4 до 10,2 инчи во големина на екранот. Прилагодлив држач за повеќе агли на гледање. Лесен отворен пристап за кабли за полнење и порти. Силиконската подлога против лизгање го држи уредот цврсто на своето место. Цврст основен држач за стабилно поставување. Лесно продавници во џебови, кеси, торбички, фиоки и кабинети. Совршен за користење во движење или дома во канцеларија или кујна. Вклучува Bemz Депо АТОМ LED привезок светлина. Доаѓа СО 3 V батерија. Супер силната светлина е одлична за осветлување на темни области. 2 точка пакет : Премиум телефон десктоп монтирање И Bemz Депо Атом супер светла LED привезок фенерче. 360 степен прилагодлив држач крева и се наведнува за различни агли на гледање. Силиконската подлога што не се лизга го држи вашиот уред на место. Цврсто и стабилно дно. Compономски и компактен дизајн за лесно складирање. Компатибилен Со Nokia C110 (Потрошувачки Мобилен, Trac Fone, Net 10, Директен Разговор, Отклучена Верзија). Работи и со повеќето уреди со големина од 4 до 10,5 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата