.

.

Калсунбаби Божиќ Семејство Појавување На Пижами Во Собата, Букви Елен Печатење Маица Со Карирани Панталони

Калсунбаби Божиќ Семејство Појавување На Пижами Во Собата, Букви Елен Печатење Маица Со Карирани Панталони

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Табела со големини (см/инч). Тато. St Bust : 106/41, 73 Половината : t68-104/26, 77-40, 94 Tpants Должина : t103/40,55. Мтбуст : 112/44.09 Половината : т72-110/28. 35-43. 31Должина на тпант : т105/41,34. Lt Bust : 118/46, 46 Половината : t76-116/29, 92-45, 67 Tpants Должина : t107/42.13. XLt Bust : 124/48, 82 Половината : t80-122/31, 5-48. 03 Tpants Должина : t109/42.91. XXLt Bust : 130/51. 18 Половината : t84-128/33. 07-50. 39 Tpants Должина : t110/43.31. XXXL Биста : 136/53, 54 Половината : t88-134/34. 65-52.76 Tpants Должина : t113/44.49. Мамо. Ст Биста : 97/38. 19 Половината : т64-101/25. 2-39. 76Должина на тпант : т100/39,37. Мт Биста : 102/40, 16 Половината : т68-106/26, 77-41, 73Должина на тпант : т102/40,16. Lt Биста : 107/42, 13 Половината : t72-111/28, 35-43, 7 Tpants Должина : t104/40,94. XLt Биста : 112/44. 09 Половината : t76-116/29. 92-45. 67 Tpants Должина : t106/41.73. XXLt Биста : 117/46. 06 Половината : t80-121/31, 5-47, 64 Tpants Должина : t108/42.52. XXXL Биста : 122/48. 03 Половината : t84-126/33. 07-49. 61 Tpants Должина : t110/43.31. Дете. 2 годиниt Bust : 63/24, 8 Половината : t42-60/16, 54-23, 62 Tpants Должина : t51/20.08. 3 годиниt Bust : 65.5/25.79 Половината : t44-64/17. 32-25. 2 Tpants Должина : t55/21.65. 4 годиниt Bust : 68/26, 77 Половината : t46-68/18. 11-26. 77 Tpants Должина : t59/23.23. 5 годиниt Bust : 70.5/27.76 Половината : t48-72/18. 9-28. 35 Tpants Должина : t63/24.8. 6 годиниt Bust : 73/28, 74 Половината : t50-76/19, 69-29, 92 Tpants Должина : t67/26,38. 8 годиниt Bust : 78/30, 71 Половината : t53-81/20, 87-31, 89 Tpants Должина : t75/29.53. 10 годиниt Bust : 83/32. 68 Половината : t56-86/22. 05-33. 86 Tpants Должина : t83/32,68. 12 годиниt Bust : 88/34. 65 Половината : t59-91/23. 23-35. 83 Tpants Должина : t91/35.83. 14 годиниt Bust : 92/36. 22 Половината : t62-96/24. 41-37.8 Tpants Должина : t99/38,98. Душо. 3-6 Месециtlengh : t56/22.05 Биста : 53/20. 87. 6-9 Месециtlengh : t60/23.62 Биста : 54.5/21.46. 9-12 Месециtlengh : t64/25.2 Биста : 56/22. 05. 12-18 Месециtlengh : t68/26.77 Биста : 58/22. 83 мека Ткаенина : овој комплет за пижами што одговара на семејството е изработен од врвен полиестерски материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Божиќна Шема : Маичката има долг ракав, врат на екипажот, елен и букви отпечатени со карирана шема, доаѓа со пар карирани панталони. Целото семејство носи пижами заедно за да создаде подобра семејна атмосфера. Прилики : Совршен За носење На Божиќна забава, собири, семејни активности и исто така погоден за секојдневно носење. Најдобар Подарок : овој комплет пижами е многу добар подарок за вашето семејство Во Божиќ, модерен и празничен, многу ќе им се допадне. Пакет И Нега : 1 Парче Маица и 1 пар панталони, или само 1 парче комбинезон. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не белилото.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата