.

.

Арвбитана Жени Шорцеви Сет Цвет Печатење Долг Краток Ракав Круг Вратот Култура Блузи + Еластична Половината Кратки Панталони Летна Дневна Облека Улична Облека

Арвбитана Жени Шорцеви Сет Цвет Печатење Долг Краток Ракав Круг Вратот Култура Блузи + Еластична Половината Кратки Панталони

DEN 284.96

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Врвови Панталони Костум, Долги / Кратки Ракави Круг Вратот Цвет Печати Култура Блузи+ Кратки Панталони . Што ќе ви донесе?. Пријателските за кожата и меките ткаенини обезбедуваат непречено чувство и ниски својства на триење. Ултра-мекиот костум за врвови е дизајниран да ве одржува модерни и личност додека го носите без тесни. Секојдневно во потрага по дома. Овој костум за панталони ќе ве импресионира. Ладно перење или машинско перење/не избелувајте/закачувајте суво. Големина(см)tttttt TTtops Должина : t40t Bust : t82пресврт : t64 Tpants Должина : t35. М t Tops Должина : t41t Bust : t86пресврт : t68 Tpants Должина : t36. L t Tops Должина : t42t Bust : t90пресврт : t72 Tpants Должина : t37. Големина (инчи)tttttt Ttops Должина : t15, 75 t Bust : t32, 28 пресврт : t25, 20 Tpants Должина : t13, 78. М t Tops Должина : t16, 14 t Bust : t33, 86 пресврт : t26, 77 Tpants Должина : t14, 17 . L t Tops Должина : t16, 54 t Bust : t35, 43 пресврт : t28, 35 Tpants Должина : t14, 57 . Спецификација. Материјал : мешавина од памук . Стил : секојдневен. Пол : женски . Шема : цвет . Повод : повеќето места во секојдневниот живот . Сезона : пролет / fall / лето . Големина : С-М-Л . Пакет Вклучувајќи. 1 парчиња врвови. 1 парчиња панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : овие женски врвови и панталони се изработени од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Мека ткаенина и дише, еластична и лесна, се грижи за вашата кожа. ДИЗАЈН : Класичните врвови на култури имаат долг / краток ракав, тркалезен врат, цветен принт. Лабавите кратки панталони се погодни за пролет, лето и aut. ПОДАРОК : Погоден за носење или како подарок, за да можете да приредите изненадување На Божиќ, годишнина, денот на Вљубените, роденденска забава. ПРИЛИКА : врвовите и панталоните се погодни за слободно време шопинг, канцелариски бизнис, фаза на изведба, фотографирање за време на патувањето итн. НЕГА НА ОБЛЕКА : комплетот има 1 парчиња врвови+ 1 парчиња панталони. Измијте во ладна вода или машинско перење / не избелувајте / закачувајте да се исуши.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата