.

.

Кеси со вкрстено тело За Жени Трендовски Училишни Материјали Ранец Машки И Женски Одмор Мода Оксфорд Спорт Фитнес Половината

Кеси со вкрстено тело За Жени Трендовски Училишни Материјали Ранец Машки И Женски Одмор Мода Оксфорд Спорт Фитнес Половината

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

ЕЛФИНДЕА Крстот Торби За Жени Трендовски Училишни Материјали Ранец Машки И Женски Слободно Време Мода Оксфорд Спорт Фитнес Половината Пакети1pc Торба1.Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; Стил : Секојдневен, Мода2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Материјал : Оксфордгендер : Мажи/Жени Висина : 14см/5.51 "тип На Затворање : Должина : 28СМ/11.02" Вашата убавина никогаш не е дефинирана-Елфиндевојувајќи ви пријатно шопинг искуство! ЕЛФИНДЕА Крстот Торби За Жени Трендовски Училишни Материјали Ранец Машки И Женски Слободно Време Мода Оксфорд Спорт Фитнес Половината Пакети. Бојата И Големината На Торбата : Сина;една големина. Материјалот На Торбата : Оксфорд. Прилика : Чантата Е Погодна За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Чантата Е Изработена Од Мека, Растеглива И Мазна Ткаенина И Не Е Лесно Да Избледат. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакана Од Луѓето,Чантата Е Суштинска Торба За 2023 Година. Совршен Подарок : Чантата Е Толку Совршена. Можете Сами Да Ја Носите Или Да Им Ја Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Од Срце И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Торбата.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата