.

.

Зувимк Спортски Градници За Жени, Женски Без Несакани Ефекти Пазуви И Удобност За Измазнување На Грбот Безжичен Лифт Градник За Маица Розова, 42

Зувимк Спортски Градници За Жени, Женски Без Несакани Ефекти Пазуви И Удобност За Измазнување На Грбот Безжичен Лифт Градник

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Плус Големина Градник За Склекови За Женски Градници Ниту Еден Спортски Градник Со Долна Жица За Жени Опис : . Сезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно, Забава, Божиќ. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Нега На Женски Градник-Машина/ Рачно Перење, Не Белило, Закачување Или Сушење На Линија, Ниско Железо Кога е Потребно. В Вратот, Мек И Растеглив,. Костум За Секојдневно Носење, ноќна облека,Облека за Спиење, Денот на Вљубените, Брачна Ноќ, Подароци За Меден Месец, Невестински Туш. Според Вашите Personal Барања, Меките Ремени Се Совршени За Да Ја Држат Вашата Бралета И Да Ја Одржуваат Во Добра Положба. Тенка Чаша, Назад Три Реда Токи, 3/4 Чаша, Двојни Ремени За Рамо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата