.

.

Инјектор за гориво-Компатибилен СО-ГМЦ П 4.3 Л В ВИН В 1998

Инјектор за гориво-Компатибилен СО-ГМЦ П 4.3 Л В ВИН В 1998

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Инјектор за гориво - Компатибилен со 1996 - 1999 Гмц П3500 4.3 Л В6 Вин Вноте : (1) Инјектор За Гориво; Сосема Новважна Забелешка : ЗА Скпи 4.3 Л Вортек Склоп На Инјектор За Пајаково Гориво со 6.5 мм Бели Инјекторски Цевки Компатибилни со или Одговара : - 1996 - 1999 Гмц П3500 4.3 Л В6 ВИН : wfits Години : 1996 1997 1998 1999 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 1996 1997 1998 1999. Инјектор За Гориво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата