.

.

Бучила Почувствува Апликација Комплет За Чорапи За Одмор, Божиќен Ангел, 18

Бучила Почувствува Апликација Комплет За Чорапи За Одмор, Божиќен Ангел, 18

DEN 175.68

Количината на стоката
Това е достапна

Прославете ја сезоната на празници со убавината на небото кога ќе го зашиете Божиќниот Ангел Бучила Почувствува Комплет За Порибување. Овој прекрасен Божиќен чорап содржи елегантен ангел обвиткан во светки и монистра. Во овој комплет за везење, ги добивате основните материјали потребни за создавање порибување од 18 инчи, вклучувајќи филц со печат, памучен конец за везење, одделени светки и монистра, игли за везење и упатства. Без разлика дали сте биле шиење со години или сте во потрага да научат нова вештина, Bucilla обезбедува производи и образование за секој интерес и ниво на вештина. Создадете ангелско рачно изработено наследство што вашето семејство ќе го негува со годините што доаѓаат Со Комплетот За Порибување На Божиќниот Ангел Бучила. ПРЕКРАСНО КЛАСИЧНО ПОРИБУВАЊЕ - ова уникатно порибување со апликации од 18 инчи е совршен комплет за везови за вашиот декор за одмор. Наполнете го овој чорап со вашите омилени полнети за порибување за да ги направите празниците посебни. НЕБЕСЕН ДИЗАЈН - овој уникатен Божиќен чорап има елегантен ангел обвиткан со светки и монистра - совршен за секој празничен декор!. СЕОПФАТЕН КОМПЛЕТ - овој комплет за везови доаѓа со основните материјали потребни за создавање порибување од 18 инчи, вклучувајќи филц со печат, памучен конец за везење, одделени светки и монистра, игли за везење и упатства. КЛАСИЧЕН БРЕНД-повеќе од 150 години, Букила им помага на луѓето ширум светот да го доловат задоволувачкото чувство за создавање рачно зашиено наследство што може да се негува во годините што доаѓаат. ПОДАРЕТЕ КАКО ПОДАРОК-можете да персонализирате за единствен подарок со додавање на името на саканата личност. Подобрете го вашиот декор за одмор со овој празничен Божиќен Чорап.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата