.

.

Карат Т.В. Бенд на годишнината од розово злато од 10KT розово злато

Карат Т.В. Бенд на годишнината од розово злато од 10KT розово злато

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашата сакана оваа волшебна група за годишнини од дијаманти Миабела за нивната голема пресвртница или само за да им покажете колку навистина се грижите. Овој полу-еветни прстен е елегантен и монтиран во сјајно розово злато. Овој прстен е запишан со девет кружни, канали поставени треперливи дијаманти (G-H, I2-I3). Овој годишен прстен ќе ја потсети вашата сакана личност од вашата непостојана loveубов на секој поглед. Засилен со високо-поли-финиш, овој зачудувачки дијамантски прстен е совршен за секоја колекција накит. Миабела? Хармонија во накит. Сите набавки на Миабела доаѓаат со крпа за полирање на накит. Миабела 1/4 Карат Т.В. Дијамант 10 KT ГОЛЕМИ ЗЛАТНИ ГОЛЕМИ БАНД : Изработено во злато од роза од 10 KT. 1/4 ct. Т.В. Дијаманти. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Канали поставени камења. Ширина на опсегот : 1,6мм. Полу-еверичен прстен. Април Април. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата