.

.

Вејверли инспирации памук 18 21 Кактус Роуз Прованса Сина четвртина од маснотии, парче

Вејверли инспирации памук 18 21 Кактус Роуз Прованса Сина четвртина од маснотии, парче

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овде воведете ја ткаенината на една парчиња маснотии од квартал на Вејверли инспирации, со живописен дизајн, направен со 100% памук. Совршено за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници кои сакаат да научат како да ги изработуваат своите уникатни идеи. Овие прекрасни, удобни и издржливи ткаенини од 18 “x 21” се совршени за домашни украси, ткаенина на отворено и ватирање, и кој било друг дизајн за кој би можеле да помислите. Тежината на материјалот е 140 GSM и доаѓа со едно парче. Со одличен квалитет, ткаенината и вашата брилијантна работа ќе ви го направат денот. Вејверли инспирации 100% памучна шиење ватенка и модна тежина; Професионално исечени и спакувани од RTC ткаенини. Грижа : Машинско миење ладно со слични бои; Не бели; Tumble Dry Ship.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата