.

.

Чуда на нација момчиња 4- & хаски тенок фит фармерки

Чуда на нација момчиња 4- & хаски тенок фит фармерки

DEN 255.68

Количината на стоката
Това е достапна

Тој ќе го сака лесниот стил и меката удобност на овој што мора да има плетен тексас Jeanан. Направено е од мека ткаенина од мешавина од памук за целодневна удобност и има класичен стил на 5 џеб за да го задржи удобен кога е во движење. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Тенок вклоп. Класичен стајлинг со 5 џеб. Затворање на патент и копче за летање. Јамки на појас. Мека тексас ткаенина. 73% памук, 25% полиестер, 2% спандекс. Машинско миење ладно, измијте одделно, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, по желба суво суво ниско, средно железо. Направено во Бангладеш.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата