.

.

Женски Летен Ден На Независноста Блузи V-Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Кошули Блуза Бела Л

Женски Летен Ден На Независноста Блузи V-Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Кошули Блуза Бела Л

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен. Овој Врв е супер мек и изгледа елегантно! Носете ја оваа кошула кога сакате да ја покажете вашата помека и повеќе женствена страна. Телото на блузата има лабав крој што се движи со секој чекор што го правите.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Color : White Size : Lsleve Должина : Краток Sleeve Neckline : V-Deckpattern : Графички Prints Style : Печати Американско Знаме, Слободно Време, Bohemian Season : Summer Occasion : 4 јули денот На Независноста Пакет вклучени : 1 Компјутер Жени Врвови. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : оваа кошула е изработена од 95% Полиестер, 5% Спандекс, ткаенина погодна за кожата, не е лесно да се намали по миењето, топла е во зима и ладна во лето, како и со мека боја, многу лесно се совпаѓа со друга облека. Карактеристики : маица За Печатење Американско знаме, симпатична графика, Краток Ракав, В-Врат, мека и удобна, патриотска кошула,подарок од 4 јули, подарок за денот На Независноста, женски летни врвови. Добар дизајн : Нашата патриотска кошула од 4 јули е совршена за патриотски прилики кои ја покажуваат вашата љубов Кон Америка. Оваа маичка за знаме на САД е одлична за спарување со патики, потпетици или платнени чевли. Ѕвезда шарени печати, Знаме На Америка, срце графички со вера, семејство и слобода писма. Каква голема патриотска кошула!. Од суштинско значење за патриотските активности : 4 јули е задолжителен во патриотски прилики. Тоа ви покажува надеж за иднината и длабока љубов Кон Америка. Нашите Кошули со Знаме На Америка се најважни на денот на независноста. Прилика : нашата маичка со знаме е погодна за многу прилики, како канцеларија, училиште, плажа, патување, одмор, шопинг, фотографирање, дома, секојдневно, секојдневно носење, особено за денот на независноста на 4 јули. Тоа е одличен подарок за патроит, облекувањето на оваа кошула ќе направи да се чувствувате горди.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата