.

.

Мала Брошка Од Печурки Симпатична Цртана Брошка Игла За Печурки Игла За Ревер Прекрасна Брошка

Мала Брошка Од Печурки Симпатична Цртана Брошка Игла За Печурки Игла За Ревер Прекрасна Брошка

DEN 457.44

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Onfy Од Пазарот Joybuy.Опис. Брошот со дизајн на цртани печурки е креативен и привлечен, исто така украсете ги торбите, облеката и другите предмети за да додадете повеќе поени. Брошот е пренослив и издржлив за носење и употреба, ќе ве направи посебни и привлечни кога го носите. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Легура. - Големина : 3, 00Х2, 20Х1, 00см/1, 18Х0, 86Х0, 39ин. - Забелешка : Случаен Стил. - Различни стилови на иглички за печурки, количината и стилот се доволни за да ги користите и замените и лесно можат да ја задоволат вашата секојдневна употреба и други потреби. - Секој детал е внимателно полиран, така што брошот може подобро да ја покаже својата личност . - Овој цртан брош е лесен за прицврстување, иглата одзади може да ви помогне лесно да ја облечете и соблечете. - Цртан филм печурки дизајн брош и да се применуваат за декорација на вашата облека, капи, торби, ранци, шалови, итн. - Погоден за подароци за роденден, Ден На Вљубените, свадба, Божиќ, Ден на Мајката, Денот на Благодарноста и други празнични подароци најдобрите производи, можат да бидат испратени до љубовници, пријатели, родители, самите и така натаму. НУОЛУКС 10 парчиња Мала Брошка За Печурки Симпатична Цртана Брошка Игла За Печурки Игла За Ревер Прекрасна Брошка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата