.

.

Една насока - постер за wallидови на Луис Томлинсон, 14.725 22.375

Една насока - постер за wallидови на Луис Томлинсон, 14.725 22.375

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој тренд Интернационал One Direction - постер за wallидови на Луис Томлинсон е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International One Direction - Постерите за поставување на постерите на Wallидот на Луис Томлинсон имаат врвен сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата