.

.

Kapital K новороденчиња бебешки момчиња шал јака покритие едно парче облека

Kapital K новороденчиња бебешки момчиња шал јака покритие едно парче облека

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Допир со стил на подготвеност додава на неговата сложеност со јака од шал од Капитал К. Шал јака со затворање на копчињата. Долги ракави со детали за лепенка на лактот. Вградени подноси. Копче за влечење на копчето. Четкана ткаенина со рамен ребро. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момчињата јаки од јака од Капитал К.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата